środa, 18 stycznia 2012

Domowe sposoby na CELLULIT

1.Zdrowa dieta
Na skórze odbijają się nasze błędy żywieniowe.Dlatego program walki z cellulitem zacznij od zmiany diety.Ogranicz mięso lub z niego zrezygnuj(unikaj wieprzowiny,wołowiny i tłuszczów zwierzęcych).jedz dużo warzyw,owoców i naturalnych płatków zbożowych chroniących przed zaparciami.
romanse....
2.Codzienny masaż
Do mycia zamiast delikatnej gąbki,użyj szczotki lub szorstkiej gąbki i masuj całe ciało.Taki masaż rozbija tkankę tłuszczową i poprawia krążenie.Tak samo działa naprzemienny,ciepły i  zimny prysznic.

3. Nacieranie octem jabłkowym
Rano lub wieczorem nacieraj ciało octem jabłkowym.Zawarte w nim substancje odżywcze wpływają na lepsze ukrwienie,jędrność i poprawią wygląd skóry,a kwas mlekowy przywróci jej właściwe pH.Do octu możesz dodać kilka kropel pachnącego olejku cytrynowego lub pomarańczowego.
promocyjne ceny
4. Systematyczny peeling ciała
Dwa razy w tygodniu zrób peeling ciała,zwłaszcza ud,brzucha,bioder i pośladków,gdzie gromadzi się tłuszcz.Jeśli nie masz gotowego peelingu,użyj soli kuchennej lub cukru wymieszanego z balsamem do ciała.Peeling oraz nacieranie ciała preparatami antycellulitowymi daje niezwykłe rezultaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz